VELA Denizcilik   ’’ vela’da işler neta’’                            

 

 

 

Vela Denizcilik olarak  Önceliğimiz müşterilerimize en doğru ve en iyi Gemi Acenteliği hizmetini Tekirdağ ve Marmara Ereğlisi Limanlarında sunmaktır.

 

VELA Denizcilik temelleri Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi ve Kaptan Atılay ÖZAY tarafından 2008 yılında atılmıştır.  20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Tekirdağ Merkezli Gemi Acenteliği,  faaliyetlerini sürdürmektedir. VELA Denizcilik  Tekirdağ ilinde yerleşik şekilde gemi acentelik hizmeti  vermektedir.

 

Operasyonlarımızda işinde uzman profesyonellerle çalışmanın başarıya giden yol olduğuna inanmaktayız. Bu konudaki stratejimizi ekiple sürekli gelişim ve bilgi paylaşımı olarak belirlemiş durumdayız. Mevcut insan kaynağı ekibimiz  Denizcilik ve Lojistik eğitimi almış 5 kişilik Uzman Yetki Kartlı Gemi Acentesi personelinden oluşmaktadır. Ekibimizden 2 kişi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi diplomasına  sahiptir.

 

Firmamız Ulaştırma Denizcilik ve Altyapı  Bakanlığınca  Gemi Acentesi olarak 853 yetki numarası ile  belgelendirtmiş. olup ,  Tekirdağ ilindeki gemilere yılda 500 den fazla sefer işlemleri  VELA DENİZCİLİK tarafından  yapmaktadır.

 

VELA Denizcilik bir Gemi Acentesi olarak  ikincil gemi hizmetleri sağlamak maksadı ile ISM DOC Uygunluk Belgesi, Serbest Mühendislik Müşavirlik Belgesi,  Deniz Ticareti Gözetim Hizmetleri İşletme Yetki Belgesine haizdir.  Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odasına kayıtlıdır.

 

Denizcilik sektöründeki hizmetlerimizdeki çeşitlilik ile edindiğimiz tecrübe ve ilişki ağlarımız sayesinde doğru kaynakları etkin bir şekilde kullanabilmemiz, işlerimize belirgin bir değer katmaktadır.

 

VELA Denizcilik olarak firmanız bünyesindeki Tekirdağ Uğraklı gemilerinize Gemi Acenteliği   operasyonlarında hizmet verebilecek en iyi yeterliliklere, bilgiye ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirterek, müşterilerimizle devamlı ilişki içerisinde olarak ve uzun yıllar çalışma amacındayız.

 

VELA Denizcilik olarak firmanız bünyesindeki Gemi Acenteliği  ve Denizcilik Sektöründeki ilgili iş , işlem ve operasyonlarında hizmet verebilecek yeterliliklere, bilgiye ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirterek,

 

 

Birlikte bol kazançlı işler yapmamız dileği

 

VELA’da İşler Neta

 

 

Kaptan Atılay ÖZAY

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi