VELA Denizcilik   ’’ vela’da işler neta’’

 

VELA Denizcilik temelleri Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi ve Kaptan Atılay ÖZAY tarafından 2008 yılında atılmıştır.  15 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Tekirdağ Merkezli Gemi Acenteliği, Teknik Gemi İşletmeciliği faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

VELA Denizcilik ; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca verilmiş Gemi Acenteliği ve ISM DOC Uygunluk belgeleri ile birlikte  Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odasına kayıtlıdır. VELA Denizcilik Tekirdağ bölgesinde Gemi Acenteliği ile birlikte , Serbest Müşavir & Mühendis olarak  Denizcilik Sektörüne yönelik gözetim hizmetleri, Tekne Belgelendirme, Denizcilik alanında Danışmanlık Hizmetlerini vermektedir.

 

Denizcilik sektöründeki hizmetlerimizdeki çeşitlilik ile edindiğimiz tecrübe ve ilişki ağlarımız sayesinde doğru kaynakları etkin bir şekilde kullanabilmemiz, işlerimize belirgin bir değer katmaktadır. 

 

Operasyonlarımızda işinde uzman profesyonellerle çalışmanın başarıya giden yol olduğuna inanmaktayız. Bu konudaki stratejimizi ekiple sürekli gelişim ve bilgi paylaşımı olarak belirlemiş durumdayız. Mevcut insan kaynağı ekibimiz  Denizcilik ve Lojistik eğitimi almış 5 kişilik Uzman Yetki Kartlı Gemi Acentesi personelinden oluşmaktadır. Ekibimizden 2 kişi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi diplomasına  sahiptir. 

 

VELA Denizcilik olarak firmanız bünyesindeki Gemi Acenteliği  ve Denizcilik Sektöründeki ilgili iş , işlem ve operasyonlarında hizmet verebilecek yeterliliklere, bilgiye ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirterek,

 

 

Birlikte bol kazançlı işler yapmamız dileği

 

VELA’da İşler Neta

 

 

Kaptan Atılay ÖZAY

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi